KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15418179
nr 1541 8179
Hugo Linér (1900-1981), Sverige. Signerad, modell. Olja på duk, 92x72 cm, yttermått inklusive ram: 113x93 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 22 maj 2023
kl 18:43:42
22/5 15:16:32
nr 1541 8179
| Utrop: | 3.000 kr |
| Såld: | 2.600 kr |
måndag 22 maj 2023 |
| 22/5 15:16:32 | 1 | Vinnande bud |